anna181
7. jún 2009
Naša láska Dominik...
Dominik prišiel ku nám 15.1.2009...s dg....DS....
Má sestričku Karolínku nar. 20.8.2005.
A v sept. 2010 ku nam pribudol nas Martinko 🙂 Takze uz sme kompletna rodinka, vsak tato? 🙂))
Veľmi tie naše pokladíky ľúbime.
Mamina a tato
Autor komentár zmazal
Anka, máš veľmi pekné a šikovné detičky.....môžeš byť hrdá maminka 🙂
2. aug 2011
anna181
autorDakujem pekne babulky.
3. aug 2011
Dominik je nadherny chlapcek,ma sibalske a ziariace ockaaa,vsetky tvoje deturence su rozkosne 🙂
5. okt 2011
anna181
autorDakujem Katka 🙂
5. okt 2011
Mate krasnu rodinku,zlate deticky,gratulujem a prajem vela zdravia lasky a rodinnej pohody.Betka
25. jan 2013
anna181
autorDakujeme pekne Betka...
26. jan 2013
ozaj krásne detičky 🙂
13. sep 2013
anna181
autorDakujeme 🙂
13. sep 2013
krasne fotečky a krásne detičky!!!!!!!!!
24. okt 2013
anna181
autorDiky Kati 🙂
24. okt 2013










































Máš krásneho synčeka