annahvizdakova
autorĎakujem krásne 🙂
28. dec 2016
Pekne si to napísala, treba si stanoviť hodnoty a ciele a komunikovať s deťmi. Veď sa aj hovorí, ze výchova je ta najťažšia práca. 🙂
28. dec 2016
Ďakujem krásne 🙂
Pekne si to napísala, treba si stanoviť hodnoty a ciele a komunikovať s deťmi. Veď sa aj hovorí, ze výchova je ta najťažšia práca. 🙂
Veľmi pekný rozhvor a môj veľký obdiv pre teba.