annamarcisinova
autor@bambulka4 ahoj. ano ruličky su svetlohnede a na vrchu je patina
30. máj 2015
prosim ta porad mi ako na to patinovanie. ☹
30. máj 2015
annamarcisinova
autor@bambulka4 dam ti link a tam je napísane ako sa patinuje
http://www.mojepletenizpapiru.estranky.cz/fotoa...
30. máj 2015
si poklad dikes🙂
30. máj 2015
annamarcisinova
autor@bambulka4 niet začo 🙂
30. máj 2015
mimochodom mas krasnu pracu, mne k takej dokonalosti este vela chyba.... ale mozno raz...🙂
30. máj 2015
annamarcisinova
autor@bambulka4 ale nie 🙂 pozerala som tvoje fotky - tiež maš peknu pracu ale čím viac budeš pliesť tým lepšie 🙂
30. máj 2015
ved to. nemam na to tolko casu kolko by som chcela. V hlave plno napadov len nie je kedy ich spravit ...
31. máj 2015

Ahoj, prosim ta ako si sa dopracovala k takemuto farebnemu efektu? Patinovanim?