icon
1 / 1
avatar

je rozkosne-hrozivý😉

25. apr 2016
avatar

Tá je úžasnááá, máš niekde postup na neho??

25. apr 2016
avatar

Uzasna torta 👍

25. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Nadherna😉

25. apr 2016
avatar

Zial postup mi ani nenapadlo fotiť, lebo to bola cista improvizacia. Mam jedine fotku z chladnicky ako sa mi tam nezmestil 😀 😀 😀

25. apr 2016
avatar

wauuu - prečo som ja ľavá na toto ? :(

25. apr 2016
avatar

Kraaasny!

25. apr 2016
avatar

Plná chladnička drakov 🙂 🙂 🙂 čím si plnila, punčovou hmotou? vela bolo vyplňania však?

25. apr 2016
avatar

Dokonaly 🙂

25. apr 2016
avatar

no môj malý by bol z neho nadšený; perfetkný je 🙂

25. apr 2016
avatar

Dokonalý ! toto už nie je torta ale umelecké dielo 🙂 🙂

26. apr 2016
avatar

Velka vdaka dievcata, som rada ze sa paci 🙂

26. apr 2016
avatar

@jorsulova nebolo treba vela puncoviny. Snazim sa co najrealnejsie "vystrihnut" tvar z cesta a obliny poorezavat, nech sa s tym dlho neparam. Ked je naplnený a dobre zachladeny ide to v pohode 😉

26. apr 2016
avatar
28. apr 2016
avatar

ahoj, robis torticky aj na zakazky ? dakujem

4. jún 2016
avatar

@aryana ahoj, ked niekto chce tak urobim. Ale velmi zalezi na kedy 🙂

5. jún 2016
avatar

@antenka1 pisem ip 🙂

6. jún 2016