Tá je úžasnááá, máš niekde postup na neho??
25. apr 2016
Uzasna torta 👍
25. apr 2016
Nadherna😉
25. apr 2016
antenka1
autorZial postup mi ani nenapadlo fotiť, lebo to bola cista improvizacia. Mam jedine fotku z chladnicky ako sa mi tam nezmestil 😀 😀 😀
25. apr 2016
wauuu - prečo som ja ľavá na toto ? :(
25. apr 2016
Kraaasny!
25. apr 2016
Plná chladnička drakov 🙂 🙂 🙂 čím si plnila, punčovou hmotou? vela bolo vyplňania však?
25. apr 2016
Dokonaly 🙂
25. apr 2016
no môj malý by bol z neho nadšený; perfetkný je 🙂
25. apr 2016
Dokonalý ! toto už nie je torta ale umelecké dielo 🙂 🙂
26. apr 2016
antenka1
autorVelka vdaka dievcata, som rada ze sa paci 🙂
26. apr 2016
28. apr 2016
ahoj, robis torticky aj na zakazky ? dakujem
4. jún 2016



je rozkosne-hrozivý😉