dakujem velmi pekne!!!!! Ja ho mam tiez, len casu na fotenie je malo. 🙂 a fotite aj na zakazky? akoze atelier alebo tak? mozete mi odpisat aj do IP.
2. dec 2015
ascotka
autor@nellynka áno fotím na živnosť a mám aj ateliér 🙂 www.inafoto.sk
2. dec 2015

Dobrý deň, môžem sa opýtať, aký objektív ste použili pri fotení, že mate pozadie tak rozostrene. Dakujem.