Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
astarte123
15. dec 2016
12 

Novinky verzie 10

#eset

Ak vlastníte antivírusový softvér pre domácnosti od ESET - ESET Smart Security Premium, ESET Smart Security a ESET NOD 32 môžete si ho aktualizovať na novú verziu 10. V tomto článku si predstavíme, čo všetko vám nová verzia ponúka. 

Medzi vylepšeniami nájdete funkcie ako ochrana domácej siete, ochrana webovej kamery, password manager, secure data, ochrana pred botnetmi, ochrana bankovníctva a platieb, online help a prepracované grafické riešenie programu.

Ochrana domácej siete 

Táto funkcia pomáha odrážať hrozby, ktoré napádajú vaše zariadenia. Pokiaľ je váš router napadnutý, budete o tom informovaní. S ochranou domácej siete máte vždy prehľad, koľko zariadení je do vašej siete pripojených, čo pomáha pri odhalení prípadnej krádeže Wi-Fi pripojenia. 

Ochrana webovej kamery

Aby ste si nemuseli webkameru na svojom zariadení prelepovať lepiacou páskou stačí mať k dispozícii túto funkciu. Všetky procesy a aplikácie, ktoré využívajú prístup k webkamere tak budete mať pod palcom

Password Manager

Funkcia ESET Password manager je dostupná pre ESET Smart Security Premium. Umožňuje vám uchovávať, triediť a zdieľať heslá, čísla kreditných kariet a iné citlivé informácie. Nemusíte si tak pamätať množstvo hesiel a údajov, od teraz stačí už len jedno 😉.

Secure Data

Majitelia softvéru ESET Smart Security Premium môžu prostredníctvom tejto funkcie zabezpečiť svoje vymeniteľné médiá (USB kľúče, disky a pod.) pomocou certifikovaných algoritmov šifrovania.

Ochrana bankovníctva a platieb

Dostupná pre ESET Smart Security Premium. Pre všetkých, ktorí radi nakupujú cez internet a využívajú ho aj pri väčšine svojich bankových úhrad a prevodov poskytuje táto funkcia bezpečný prehliadač určený na prístup k internet bankingu a ďalším druhom platobných brán. Všetky vaše transakcie tak prebehnú v bezpečnom prostredí. 

ESET pre vás vždy pripravuje kvalitné produkty, vďaka ktorým si môžete užívať bezpečnejšie technológie. Ak ešte nemáte svoj produkt od ESET, využite výhodnú ponuku ESET Family Security Pack a ochráňte až štyri zariadenia za jednu cenu.