casto spominam,ako velmi chcela zit... najma pre svoju Melody...nebolo jej dopriate😢
jej pesnicka...
jej pesnicka...
@jarmila2010 presne tak ..vždy ,keď počujem túto pieseň ,VŽDY si spomeniem na našu Bubenu...tak mi je to ľúto ...život je občas nespravodlivý ...tiež som si to zažila len v opačnej forme...💔🫂
@jarmila2010 presne tak ..vždy ,keď počujem túto pieseň ,VŽDY si spomeniem na našu Bubenu...tak mi je to ľúto ...život je občas nespravodlivý ...tiež som si to zažila len v opačnej forme...💔🫂
@tatkoamamka 😢❤
Spominame...Niekedy si na ňu spomeniem. Jej dcéra Melody je už veľká slečna.
To uz tolko?😿
Ja len takú podotazku, vie niekto ako dopadla tá ,,žena,, čo zbierala peniaze na veniec s ešte neviem čo? Viem, že bola aj v novinách.
Ja len takú podotazku, vie niekto ako dopadla tá ,,žena,, čo zbierala peniaze na veniec s ešte neviem čo? Viem, že bola aj v novinách.
@dominikakoll pripnem sa, tiež by som bola zvedavá... nedávno som na to myslela.
Ja len takú podotazku, vie niekto ako dopadla tá ,,žena,, čo zbierala peniaze na veniec s ešte neviem čo? Viem, že bola aj v novinách.
@dominikakoll tak ten veniec bol obrovský. Ta žena bola falošná kamaratka bubeny. Vraj za vyzbierané peniaze sa vozila taxíkom. To sa mne nepáčilo pretože ženy dávali peniaze pre bubenu Danku a jej dcéru Melody. Bola to zlá žena. No smutné je to.
@dominikakoll tak ten veniec bol obrovský. Ta žena bola falošná kamaratka bubeny. Vraj za vyzbierané peniaze sa vozila taxíkom. To sa mne nepáčilo pretože ženy dávali peniaze pre bubenu Danku a jej dcéru Melody. Bola to zlá žena. No smutné je to.
@larisa áno to viem, ale ono sa to aj riešilo. Dokonca v novom čase to tuším bolo. Tak či bolo aj s políciou niečo riešené.

Och,ano,bola užasna maminka
Bolo mi to tak velmi ĺuto,aj jej dcerky,aj jej
Velmi som to prezivala,lebo v tom case som mala dcerku ja este maličku a vela som na Danku myslela😢