Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
atrami
23. nov 2018
Ďakujem za srdiečka. Dala som si záväzok, že ich pošlem jednej mamičke, keď sa jej narodí druhé babo. A ona sa k ničomu nemá.:kissing_heart:
Zobraz celú správu
atrami
6. nov 2018
Ahojte, chcem sa spýtať, či nebudete mať požičať masku Mikuláša pre dospelého. Najlepšie Nové Mesto nad Váhom, Trenčín. Prípadne poradiť, kde sa dá kúpiť za rozumnú cenu.
Zobraz celú správu
atrami
27. okt 2018
Pracujem v zariadení pre seniorov. Babičky majú najradšej Šláger. Tie pesničky poznám odpredu aj od zadu. Cez víkend tento program obchadzam z daleka. Mali sme s manželom výročie svadby. Vraj ma pre mňa prekvapenie. Boli sme na večeri a ešte že pojdeme na vystúpenie. Teraz som sa dozvedela, že sú to Kollarovci. Ešte teraz to nemôžem predychat. On si myslel myslel, že Kuly- Mario Kollár má novú skupinu.:joy:
Zobraz celú správu
atrami
23. sep 2018
Kočky, mám prosbu. Pracujem ako sociálna pracovníčka v ZpS. Starkí sú veľmi zlatí a rada by som s nimi začala niečo tvoriť. Na kreslenie a inú tvorbu je materiálu dosť. Čo nám dosť chýba sú rôzne zbytky látok, vlny, gombíky, koráliky, servítky.....Veľa babičiek v minulosti plietlo, háčkovalo, šilo a znova by sa rady k tejto činnosti vrátili. Ak by ste mi vedeli pomôcť veľmi sa potešíme. Kontaktovať ma môžete pomocou správy. Ďakujem.
Zobraz celú správu