bahara
2. dec 2010
13tt+2
ahoj,gratulujem,neviem či si pamätáš,že pred pár mesiacmi sme si dopisovali,ty si vtedy bola ešte ako čakateľka po Et alebo Ket,už si presne nepamätám,mám veľa dopisovateľov 🙂 a teraz vidím,že už máš krásne bábo v brušku,gratulujéééém
6. dec 2010
bahara
autorAhoj áno po ET ďakujeme za gratuláciu..🙂🙂
6. dec 2010


ako viete ze cakate dievcatko ked si este len v 14.tt?