
3 / 3
juj náááádherne sa Ti guľatí bruško 🙂
20. jan 2011
bahara
autor🙂🙂
20. jan 2011
kukam ze mate yorkiho 🙂 ako sa as prava k malej, nezialri?
15. jún 2011
bahara
autorNo ak aj áno nedáva to najavo sa snažím venovať aj jej keď drobec búva 🙂je ale iná od kedy som prišla z pôrodnice..ľahne pri malú cca meter od nej a stráži haha ..sem tam k nej príde ovonia ju ..ona je v pohode aj šteniatka mala viac krát asi to cíti že je to v podobné..
15. jún 2011
všetky tri bambuľky po kope, krása :o))