icon
5 / 92
tu už s obliečkou :)
avatar

aka je to velkost chcela by som usit

21. feb 2013
avatar

no, nenapíšem XL, ale mne stačil... ak chceš,pomerám... mne sedel dobre okolo pása, kryl mi aj chrbát a bol aj dosť vysoký na to, aby sa mi pohodlne dojčilo.
@poprad

21. feb 2013
avatar

@poprad môžem ti poslať strih ak chceš, nemala som ho z vlastnej hlavy 😀

21. feb 2013
avatar

@balazica26 poprosim dakujem

21. feb 2013
avatar

@balazica26 staci aj pomerat

21. feb 2013