icon
18 / 92
Prvý spinkáčik, pre Natálku :)
avatar

len kedy k Natálke dorazím???

18. aug 2011
avatar

@balazica26 Ťažká otázka, asi sme prešvihli už dobrý termín, žeby už len poštou ?

19. aug 2011
avatar

no, cica.... asi len tak... už to može dojsť aj na teba aj na mňa každu chvilku 😀. Pošli cez IP alebo facebook adresku a pošlem ti.

19. aug 2011
avatar

@balazica26 Si zlatá, ďakujem...robíš si starosti...škoda, že nám to nevyšlo minulý týždeň...stretneme sa už len s kočíkami...

19. aug 2011
avatar

jj, prídeš na aftičku do Badína :D

19. aug 2011
avatar

@balazica26 Prídem, teším sa...

20. aug 2011
avatar

jej toto chcem aj ja malej usit len este neviem ako nato :/

24. apr 2012