
19 / 92
darček - spinkáčiky pre dvojičky Lauru a Lujzu :D
Jej, to su ti dvaja pre Lujzu a Lauru? Ze dakuju 🙂
9. aug 2011
balazica26
autor@dibik hej hej, ece som ich stihla cvaknuť :D
9. aug 2011
@balazica26 Sa budu babam urcite pacit 🙂
9. aug 2011
ahoj, sú neskutočne krásne ,robíš aj na zákazku?? Ked som žila v Nemecku jedného som si tam kúpila,ale nakoniec tam ostal... 🙂
19. aug 2011
balazica26
autor@damiankad ahoj...ja som si jedneho sama kupila cez MMB a potom som už skušala sama... robila som zatial len ako darček pre známych... a nieje to profi robota, ale obdarovaných potešili...na zakazku by som to asi nemohla robiť, nebavilo by ma to. 🙂
20. aug 2011
je to strasne krasne si fakt sikulka
8. dec 2011
...kraaasne 🙂 aj mne urobis ????