icon
17 / 92
zásobník na plienky
avatar

krásny je ja sa tiež chystám ale pri mojom to už asi nevyužijem možno raz ale Tvoje dielka sú nádherné

24. aug 2011
avatar

@majus246 čo by si nevyužila... buducemu bračekovi, alebo sestričke 😀... a dakujem!

25. aug 2011
avatar

@balazica26 no neviem neviem chcela by som aj druhé no malí my zatiaľ plne stačí je energický aj za 3 deti neposedí 5min iba ak ide reklama inak je problém ho aj nakŕmiť no ale asi budem musieť tiež niečo také spraviť bo všetky plienky rozmetá ale budem tam musieť dať aj zips tak uvidím že kedy sa k tomu dostanem

27. aug 2011