icon
40 / 92
avatar

tu určite nazerá na TV...že?

7. jún 2012
avatar

jasnačka 🙂... Duck TV 😀

7. jún 2012
avatar

@balazica26 To ja nemám, to je dobrá stanica ?

29. jún 2012
avatar

@laskonka28 hej, moje dieťa na tom fičí... kratučké rozprávky bez hovoreného slova... ked potrebujem niekam odbehnuť, tak posadím dieťa do lehátka, zapnem duck tv a ani nepípne 😀

29. jún 2012
avatar

@balazica26 To ja nemám...a čo máš, káblovku, či ?

30. jún 2012
avatar

digi moja ... pri tom mu strihám nechty na nohach aj rukach, pritom mi vypije celu flašu vody... zázračný program a zaručene funguje na všetky deti... len to samozrejme netreba s TV prehánať 🙂
@laskonka28

30. jún 2012