Obidva 🙂
11. aug 2023
Vyzerajú úžasne,dali by sa poslať, prosím receptíky? Ďakujem
11. aug 2023
Obidva, ale citronovy je brutal mnamka 🤤
11. aug 2023
Keby si blizsie tak sa normalne zastavim u vas 😅 a citronovy by bol moja volba 🤩
11. aug 2023
Nie, nemam chut si pozriet dalsie tvoje vytvory! Chcem ist k tebe a vsetky ochutnat 😃
11. aug 2023
Vyzeraju uzasne oba...velmi pekne prosim o receptiky. Chcela by som vyskusat upiect do prace pre kolegynky. Dakujem
11. aug 2023
😍🙂
12. aug 2023
12. aug 2023
Urcite citronovy, oreo mi nechuti
12. aug 2023
bambicka
autor@ludmilka2407 keby si vyskusala moj oreo cheesecake mozno by si zmenila nazor 😉
12. aug 2023
bambicka
autor@jablkovastrudla ked budem mat cestu do Dublinu tak sa ozvem 😉
12. aug 2023
bambicka
autor@lelelienka o ten je najvacsi zaujem 😉
12. aug 2023

Citronovy 👍