Podozrenie na podvod v bazári: bluevelvet2017, andreakrajcovicova, bazarikk123, nina2016, nataliasmom, mojamia2017, anabella2307, lina123, bazarik321
@lina123, @bazarik321, @bluevelvet2017 @andreakrajcovicova , @bazarikk123 , @nina2016 , @nataliasmom , @mojamia2017 , @anabella2307
Obchody (nicky), s ktorými má problém v bazári:
- @holubicka28 - 14€ - platba vrátená
- @ivana19 - 53€ - platba vrátená
- @megi1 - 82€ - platba vrátená
- @lienka737 - 12€ - platba vrátená
- @simonecka84 - 22€ - platba vrátená
- @dee01 - 92€ - platba vrátená
- @karina1987 - 9,15€ - platba vrátená
- @jana78v - 7€ - platba vrátená
- @perego - 14€
- @katkazeliezovce - 9,30€
- @cajocka79 - 12,70€
- @maja19 - 14€ - platba vrátená
- @dankaferka - 32,60€ - platba vrátená
- @77orchidea - 22€
- @lusia727 - 12€ - platba vrátená
- @danicka27 - 9,20€
- @alien811 - 25€
- @s0a0n0i - 89,50€ - platba vrátená
- @yomi - 75€
- @simaradinova - 25€
- @aduska211 - 36,40€
Celková škoda: 228,60€
Číslo účtu, ktoré používala:
- SK89 0900 0000 0001 9312 9475
- SK12 1100 0000 0026 1950 4009
- SK30 1111 0000 0014 4450 3009
Kontaktné údaje, ktoré používala:
- Tomáš Slávik, Budovateľská 18, Komárno, 945 01
- Mária Sláviková, Budovateľská 18, Komárno
- Ildiko Kovacsova, Mlynska 558, Orechová Potôň, 930 02
Odporúčame
Dobry vecer, mne prisiel tovar ale znehodnoteny a pisane bolo nenosene. Tak som to chcela vratit samozrejme bez odozvy. A ja som dala zle hodnotenie a spustila sa tato lavina. Cize ja som prisla o 9€ sice tovar mam ale je to hnus.
@rora @katkazeliezovce @katuulka007 @alien811 @martush1 @tinka39 @luciaone @cajocka79 kocky napiste prosim sem sumu o ktoru ste prisli vdaka spominanej osoby
Dakujem
@simonecka84 u mna to bolo 25€
0948291147
Toto je cislo z ktoreho komunikuje
@alien811 prosim ta a vratila ti eurka ? Alebo stale nie ?
holubicka28 Tak, poslali sme mena, cisla uctov a sumy, co nam dlzi..asi 6 nas bolo.riesime to cez fb.
Vsetky, ktore ste tu a neposlali ich, poslite mi ich do ip, spravime dalsi ziznam a posleme jej mame.
Napiste tam aj ci tovar nebol dodany alebo bol , ale poskodeny.
Snad sa dockame napravy.
Poslite ich co najskor, lebo mlada tvrdi, ze vsetko poslala potom posiela jej krstna, jej mama, dnes vcera atd atd trepe dve na tri, s tou sme prestali komunikovat, ale mobil funguje a je jej.
Zoznam posleme jej mame.
Baby posielajte mi do ip aj cele meno a priezvisko, cislo uctu a sumu a pozn.ci balik prisiel alebo nie
@simonecka84 nič mi nebol vrátené, tovar ponuka ďalej ako andreakajcoviciva
Uz vracia peniaze..vsetkym zo zoznamu, co sme jej poslali..ktore ste sa nevyjadrili piste udaje..
@simonecka84 @holubicka28 mne dlží sumu 16,5 € / balik prišiel ale veci šunty, okrem jednej - tá je zo sumy odrátaná/ moj učet SK25 0900 0000 0002 8502 2704
@luciaone potrebujeme cele meno, kolko ste poslali a kolko odratali..do spravy mi to poslite
Dobrý aj ja som zaplatila 14€ a rifle nikde
@jana78v
@katuulka007
Bab mate peniaze? Boli ste s nami na prvych 2 zoznamoch, ostatnym uz vratila z tohto zoznamu, co mala skor ako sla do banky piatok.
@danicka27
@revolutions
0948291147
Toto je cislo z ktoreho komunikuje
My sme pisali maily s jej mamou aj snou, ale uz nikto nereaguje, pisali sme aj cez sms..skuste jej napisat dms alebo zavolat a doriesit to
Kocky napisem sem take zhrnutie
@bamboa pridala tento prispevok. Ja som zalozila na fb skupinu, kde som postupne popridavala maminky ( to sme vacsinou maminky, kt. sme prve odhalili predavajucu). Sama neviem ako, ale sme ju vypatrali. Najprv jej maminu cez znamosti, potom jej tel.c. Uz treti den jej posielam vase mena a udaje . Doriesila zial len prvy zoznam, kt. som jej poslala este v piatok. Vecer cca o 18.00 mi napisala smsku "peniaze som vratila a baliky odoslala".
Zial odvtedy tu len pribudate a pribudate 😣😣😣. Je vas uz kopec. Bud ste vobec nedostali balik, alebo obsah balika vas priam sokoval.
Oslovila som maminku, ci by nevedela poslat okrem tel cisla aj nejaky email na dceru, kam by ste jej mohli posielat fotky( maminka slecny, ci pani neviem 😋, ma velmi pekne popr., aby som jej email nezverejnila ) Tiez som jej pisala, ze by sa uz mala postavit k veciam zodpovedne a prihlasit sa konecne na mk a doriesit si veci. Zatial som odpoved ale nedostala 😐. Urcite vam sem napisem ak mi mamina odpise.
Paci sa kocky akurat mi prisla smska pripajam ...
Je tam kontakt na maminku...
@revolutions v tvojom prípade sú tri možnosti: 1. mala by ti tovar vyplatiť, 2. mala by ti zaslať tovar, ktorý bol predmetom výmeny (neodporúčam vzhľadom na vyjadrenia dievčat, že neposiela to, čo by mala), 3. mala by ti vrátiť tovar, ktorý si jej poslala. Na stránku sa však už neprihlasuje, takže ja s ňou nemám ako komunikovať. Dievčatá sem telefonický aj mailový kontakt, z ktorých komunikuje, kontaktuj ju a žiadaj vyriešenie problému.
Dievčatá, dajte mi prosím vedieť všetky, ktorým už vrátila platbu, alebo poslala tovar, ktorý bol v poriadku. Ďakujem
Ale nefunguje,skusala som jej poslat mail a nepreslo to.Skuste modrykonik456654@gmail.com
@luciaone ano malo by toto mi dnes poslala v smske 🙉🙈🙊🙊 ale ako .be to nefunguje uz som jej pisala tak uvidim ci odpise
@bamboa ahojky ja mam zoznam posielala som jej ale len 20 mien, odvtedy bab teda riadne pribudlo. Mam ale mena a nie prihlasovacie mena 😣 ale skusim ti popriradovat baby a poslem ti dnes do spravy. 12 dievcat z prveho zoznamu eurka maju aj baliky prisli (veci bud ine alebo v katastrofalnom stave )...
@simonecka84 poslala si aj mna? lebo komunikovala som len s hlubicka28..
@simonecka84 a telefonne čislo mi daš na nu?
@luciaone ajoj mozes mi prosim napisat tvoje meno ? Kuknem v zozname posielala som jej 20 dievcat
Dievcata pridam sem zoznam prosim vas doplnte mi prihl. mena .
AJ ci
-mate balik ( ci ste spokojne alebo nie )
-mate € spat
Dakujem
@luciaone
@simonecka84
Ano si na zozname vsetky som pisala na fn a sima ich posuvala dalej
@luciaone mobil mas vyssie v komentoch , 2x som ho sem pisala
Kocky takze toto vsetko som jej poslala (vase c.u nechcem zverejnovat nenakopirovala som to sem)
@simonecka84 pod číslom 16 je Luciaone - Lucie Ondrejkovičová ..🙂 diky
@simonecka84 dopln pls este @revolutions
Mne odpisuje na sms a za každým že poslala eurace, ale na účte nič....
Baby idete jej vracat peniaze ked vam prisli veci, - aj ked v hroznom stave?
@dankaferka mne peniaze ešte neprišli,ale ak pošle zaslem jej sveter spat radšej lebo inak poputuje rovno do koša
mne peniaze ešte veru neprišli...
@luciaone fakt ? Postupne posiela skus jej napisat email, alebo poslat sms . Napis potom ako si dopadla. Zoznam kt. je hore 👆 som jej posala aj s ibanmi 😜 ak si na zozname tak c.u na teba ma . Jej mamina ma poprosila, ak sa najde niekto😀 komu jej dcera neposle spat eurka alebo neposle balik mam ju kontaktovat.
@simonecka84 ja som jej pisala sms aj email...iba mi odpisala že mi večer odpiše a neodpisala a ani nič neuhradila...
dievčatá, až dnes som našla toto, ako môžem dostať od nej späť peniaze? treba jej napísať mail? ďakujem
@simonecka84 dodnes mi neposlala žiadne peniaze.
@luciaone fiha vazne ? Si na fb ? Dam ti nick jej maminy skus jej napisat.
bamboa dobry den mne bola platba vratena.
@simonecka84 mozem poprosit kontakt na maminu aj ja ? Bohuzial mne dlzi viac ako mesiac peniaze doteraz mi ani neodpovedala . Až teraz som nasla clanok :(
Telefon ma odpojeny
Dievčatá @baba2222014 @denisooocka @iveta0207 @koptakova @simaradinova @thalia13 každá z vás prejavila záujem o tovar z inzerátov predávajúcej (nicky sú uvedené v nadpise článku). Ak vám dodnes tovar nebol doručený alebo vám nebola vrátená platba, poprosím upresniť dlžnú sumu, aby som vás mohla pridať do zoznamu poškodených. V článku nájdete návod na podanie trestného oznámenia i kontaktné údaje predávajúcej, ktoré máme k dispozícii a ktoré sa podarilo získať dievčatám. Ďakujem
Ja som jej poslala 25 eur za deku stokke a nič mi nevrátila ani neodpísala.
@simaradinova pridala som ťa do zoznamu poškodených. Pokiaľ s tebou predávajúca nekomunikuje a problém nerieši, odporúčam podať na ňu trestné oznámenie.
@bamboa prosim vas pekne dotycna zase predava pod inym nickom a okrada ludi o peniaze.Novy nick bluevelvet2017
pridavam sa k okradnutym :( uzivatelka bluevelvet2017
ahojte dievčatá @aduska211 @delina @hitawari @katka666 @kukucka1188 @maryann123 @matokama @obchodnicka1 @snehovica , bohužiaľ sa zdá, že tejto užívateľke sa opäť podarilo prihlásiť sa na stránku a podviesť ďalšie kupujúce. V tejto chvíli je už na stránke neaktívna. V prípade, že vaše obchody boli medzičasom vyriešené, poprosím vás do komentára napísať "VYRIEŠENÉ". Pokiaľ vaše obchody dodnes vyriešené neboli, napíšte prosím do komentára sumu, ktorú vám predávajúca dlhuje. Ďakujem
@bamboa Mne je @bluevelvet2017dlžna 6,50eur
Ja som od nej kupovala parfem a vsetko prebehlo ok.
@matokama @snehovica @aduska211 dievčatá, pridala som vás do zoznamu poškodených. Skúste predávajúcu kontaktovať niektorým zo spôsobov, ktoré sú spomínané vyššie v komentároch. Viacerým kupujúcim boli platby vrátené. Ak predávajúca nebude ochotná problémy riešiť, odporúčam podanie trestného oznámenia. Ja vám bohužiaľ viac pomôcť neviem. Ďakujem za pochopenie
Ahojte, mne nakoniec tovar poslala. Nebol v takom dobrom stave, ako pisala, ale aspon ho mam...
Dobry den, mam podozrenie ze tato pani sa sem vratila ako mimi1616. Davajte si pozor, aby ste neboli opat oklamane...
@maryann123 ďakujem za upozornenie, naozaj ide o tú istú osobu. Predávajúcej už bol pozastavený bazár.
ja tiez nechapem..mna okradla o 20 € premna je to dost kedze sama zivym dve deti..
tato pani znova predava ako lina123 aj mne prišli veci v hroznom stave pani prestala reagovat a ako jej začali pribudat zle hodnotenia inzeraty zmazala meno aj číslo učtu sedí
@falbala132 tak vidim, ze ste prispevok nasli.
@simonecka84 pisala s jej mamou
A mobil na tu podvodnicku 0948291147, ale ci ho este pouziva neviem. Ale teda drzost, ze opat z dalsieho nicku klame a zavadza..neuveritelne.
@holubicka28 ja som v soku...nezastavitelna okradacka🙈 jej mama uz nie je na fb🙈
@simonecka84 no ani sa necudujem, ze sa vymazala potom, ako sme ju tam odhalili🤭
Tak mna obrala o 9,60 eur tovar samozrejme neprišiel








@perego @jana78v dievčatá, vo vašom prípade nie je jasné, či ste tovar dostali alebo nie. Pokiaľ tovar dodnes nemáte a predávajúca vám platby nevrátila, dajte mi prosím vedieť, doplním vás do zoznamu poškodených. Ďakujem