icon
1 / 1
avatar

Mna to tiez bavi bohuzial vysije sa to a co ptm s tym :-/

19. jan 2020
avatar

Ja robím opasky

19. jan 2020
avatar

Vysijes a potom to prisijes na dalsiu latku?

19. jan 2020
avatar

Áno takto tto vyzerá zo zadu

19. jan 2020
avatar

Krásne, prosím existujú aj také predtlacene? Dcéra 10r by to chcela vyskúšať ale nejde jej to len tak spamäti. Ďakujem

19. jan 2020
avatar

Presne Ti to ladí k nechtom. 😊

19. jan 2020
avatar

@dropka áno v galantérii ja som aj neteri kupovala na vianoce

20. jan 2020
avatar
20. jan 2020