icon
1 / 1
avatar

Fíha. To je aká značka kočika? Malá je úchvatné bábo.

18. máj 2017
avatar

@biba79 ďakujeme 😉 kočík máme quinny moodd 😍

18. máj 2017
avatar

jej krasna babika,mozem vediwt odkial mate ciapocku?

18. máj 2017
avatar

@lentilka21 ďakujeme 😉čiapočku máme s fb ľaľa detské oblečenie 😉odporúčam. Skvelá a šikovná maminka

18. máj 2017