icon
1 / 1
avatar

Ako sa vola kociar? Prosim 🙂 dakujem

1. nov 2016
avatar

@almake7 quinny mood

1. nov 2016
avatar

@almake7 Áno volá sa quinny moodd my máme odtieň gray gravel 😉

1. nov 2016
avatar

Akurat dneska som myslela na teba, že či si ho už kúpila alebo neaký iný 🙂

18. nov 2016
avatar

@lenunusska Hej hej kúpila jasné 😉 joj vieš aká som s ním zatiaľ spokojná. Perfektný je. Teším sa už keď ho vytiahneme na cesty 😂

18. nov 2016
avatar

Však to, máš ho zatial iba vnutri, ale ked budeš vonku jazdiť uvidiš ako sa ti bude paradne ?)

18. nov 2016
avatar

Naj naj kocik.. krasny 😍

17. jan 2017
avatar

Aj my ho mame uz roky este sme prvemu kupovali a milejeme ho❤nech sa vam dobre jazdi😉

17. jan 2017
avatar

@lutziy ďakujeme 💖

@anittka89 no už sme pár krát boli na prechádzke a super! 😀 ďakujeme krásne! 😍

17. jan 2017