barborabrisakova
autor@almake7 Áno volá sa quinny moodd my máme odtieň gray gravel 😉
1. nov 2016
Akurat dneska som myslela na teba, že či si ho už kúpila alebo neaký iný 🙂
18. nov 2016
barborabrisakova
autor@lenunusska Hej hej kúpila jasné 😉 joj vieš aká som s ním zatiaľ spokojná. Perfektný je. Teším sa už keď ho vytiahneme na cesty 😂
18. nov 2016
Však to, máš ho zatial iba vnutri, ale ked budeš vonku jazdiť uvidiš ako sa ti bude paradne ?)
18. nov 2016
Naj naj kocik.. krasny 😍
17. jan 2017
Aj my ho mame uz roky este sme prvemu kupovali a milejeme ho❤nech sa vam dobre jazdi😉
17. jan 2017
barborabrisakova
autor@lutziy ďakujeme 💖
@anittka89 no už sme pár krát boli na prechádzke a super! 😀 ďakujeme krásne! 😍
17. jan 2017

Ako sa vola kociar? Prosim 🙂 dakujem