icon
1 / 1
avatar

To je krása 😍

14. júl 2018
avatar

Tie su kraaaaaaasne😍😍👍🏻👍🏻

14. júl 2018
avatar

Prosim ta daj aj fotku jedneho zo srdiecok 😊 kraaasne su 😉

14. júl 2018
avatar

Len takú to mám 🙂 a už sú v sále v chladničke 🙂

14. júl 2018
avatar

@barborkabehun cesto je medové? plnka? dávala si aj džem?

14. júl 2018
avatar

@pegass áno a na malé džem nedávam 🙂

14. júl 2018
avatar

@barborkabehun a plnku máš mascarpone so šľah., či?

14. júl 2018
avatar

@barborkabehun su super... Aano aka plnka a ake cesto prosim 😉

14. júl 2018
avatar

Mnaaam mm 🤩🤩🤩

14. júl 2018
avatar

krasne :0)

14. júl 2018
avatar

Co je to ten redovy?🤔

14. júl 2018
avatar

@bibyke Nevestin tanec - tancujes s nevestou a za to das peniazyk...ale novinka pre mna, ze sa dvaju kolace. Hlavne, ked ten tanec byva po polnoci. Ja by som sa hnevala, ze nieco tak chutne a krasne nemozem zjest... Tak neskoro a po tolkych chodoch na svadbe by som to nezvladla.

14. júl 2018
avatar

@blondiee83 aha ,ja som nevedela,ze sa to vola redovy a tiez som nevidela za to kolaciky dostat,ale kolaciky su krasne,tie by som zjedla hned😁

15. júl 2018
avatar

U nás je to tak zaužívané 🙂 na redovy tanec sa buď reže torta alebo dávajú po tancovaní koláčiky 🙂

21. júl 2018