bejulka11
autor@slavka_qqw2 jasne že hej.. veď prečo nekupiť kabelku za 500€, keď je zlacnená z 10€ 😂
26. mar 2016
No nekup to ☺😅☺
26. mar 2016
Už aj letim 😁😁
26. mar 2016
26. mar 2016
26. mar 2016
26. mar 2016
Preboha to co skriatok uradoval 😂😂
26. mar 2016
Takže obed do seba len nahádžem a letím.....

26. mar 2016
Ja by som chcela vidieť to sako za 1199€ či sa oplatí objednať aj naslepo??

26. mar 2016



A to sa oplatí. 😀