Aj ja som zvedava ;) krasna je
9. nov 2016
co bundička ale ten chlapecek je bbožský!!!! mateo rulezzz
9. nov 2016
Baby zara 😉aj ja môjmu chcem kúpiť je nádherná
9. nov 2016
Baby a neviete mi poradit?veci zo Zary pekne sedia alebo treba cislo vacsie,popripade mensie brat?
9. nov 2016
bejulka11
autorZaraaa 🙂 Moj ma za mesiac dva roky a ma velkosť 80.. On je krpec.. teplaky ma 86 🙂
9. nov 2016
bejulka11
autorA ďakujeme :-*
9. nov 2016

nádherná bundička, smiem vedieť odkiaľ?