icon
6 / 621
avatar

Dnes som malemu kupila ale za 10centov

12. máj 2015
avatar

presne, ako je pisane vyssie, kupit sa bezne daju, len su drahsie

12. máj 2015
avatar

@onmaria
@gubcikova
No ale uz to nie su tie stare dobre zuvky, rozpada sa to v puse, ani ta chut nie je ono.

12. máj 2015
avatar

veru tak ani chut a farba sa nezhoduju ja som to strasne rada zuvala dedko mi to stale kupoval ked isiel na nakup rano na cerstve rozky ach moje zlate prázdniny u mojich starkych uz ich nemam len dobre spomienky mam

13. máj 2015
avatar

Mnam...a tie velke bubliny co sa z nej dali robit 😍

15. máj 2015
avatar

áno bubliny, obrovské bubliny🙂

11. apr 2016