Mala som vyzbierané všetky obrázky.a na vtedajšiu dobu inak boli dosť drahé a fest sladké a nikto neriešil ze "šugar fri"
22. máj 2015
my sme ako decká,pomenovali kocúra podla tejto žuvačky
7. jún 2015
Mala som vyzbierané všetky obrázky.a na vtedajšiu dobu inak boli dosť drahé a fest sladké a nikto neriešil ze "šugar fri"
my sme ako decká,pomenovali kocúra podla tejto žuvačky
no to boli super zuvacky....mala som ich rada...a najviac sa mi pacilo, ze ich ilustrovat nejaky pan Kokot....to sme sa vzdy so sestrou smiali na tom 🙂 🙂