icon
26 / 621
avatar
12. máj 2015
avatar

no kdesi sa mi povaľovala, ale už nefunkčná

12. máj 2015
avatar

mám doma ale chobotnicu 🙂

13. máj 2015
avatar

Mame doma...a este funguje 😊

15. máj 2015
avatar

Tak toto som milovala.

18. máj 2015
avatar

suuuuper .o)

15. jún 2015
avatar

Toto som vzdy chcela a nasi mi ju nikdy nekupili ☹ ... tak mi aspon spoluziaci pozicali v autobuse ked sme isli niekam na vylet 🙂

26. dec 2015
avatar

Mame este doma

22. jan 2017