no kdesi sa mi povaľovala, ale už nefunkčná
12. máj 2015
mám doma ale chobotnicu 🙂
13. máj 2015
Mame doma...a este funguje 😊
15. máj 2015
Tak toto som milovala.
18. máj 2015
suuuuper .o)
15. jún 2015
Toto som vzdy chcela a nasi mi ju nikdy nekupili ☹ ... tak mi aspon spoluziaci pozicali v autobuse ked sme isli niekam na vylet 🙂
26. dec 2015
Mame este doma
22. jan 2017

http://pica-pic.com/#/nu_pogodi/ mozete hrat aj teraz ;)