To by som chcela naučiť aj moju dcéru, len si nepamätám poriadne. Pomôžete mi spomenúť? 🙂
17. máj 2015
Jáj toto by som aj ja chcela aj ked za mojich čias to už tak decká nepoznali...len ja som to už zabudla ☹
17. máj 2015
Aj toto sme v kuse hrali.len teraz uz ani neviem ako sa to hra☹
12. jún 2015

toto sme hrali nonstop