icon
54 / 621
avatar

žena za pultom 🙂

12. máj 2015
avatar

toto bolo super , moc sa neminulo 🙂 buď to nemali ale čo bolo ešte lepšie necúrali sme pomedzi regále a nehádzali do koša piate cez deviate 🙂

13. máj 2015
avatar

ale ked sa to tak zoberie, neboli sme hladni, smadni, chlieb sme kupovali v piatok poobede, bol az do utorka, a teraz ideme kazdy den do obchodaku,kose plne, akoby mal nastat koniec sveta

14. máj 2015
avatar

@gabrielachochulka ten koniec sveta si vystihla 😀 hlavne ked idú sviatky 😀

14. máj 2015
avatar

ved ludia su uz z toho chorí a aopakuju ako ovce..ideme nakupovat blbosti...aby sme ich mali doma čo najviac,lebo aj ostatní nakupuju

17. máj 2015
avatar
17. máj 2015
avatar

a ak môžem aj táto ma zaujala, mám rada čiernobiele fotografie, vďaka za ne
http://www.webumenia.sk/web/guest/photo/-/stati...

17. máj 2015