jéj, toto som mala strašne rada
12. máj 2015
jeeej, keď vonku pršalo, vytiahli sme so susedou deky na medziposchodie a s týmto sme sa prehrali celý deň 🙂
13. máj 2015
jeej aj vlastné návrhy sme robili 🙂
13. máj 2015
toto si pamatam este aj ja... a nebolo to tak davno 🙂 zboznovala som!
13. máj 2015
najkrajšia hračka akú som kedy mala
18. máj 2015
Vedela som sa s obliekavkou pohrat🙂 ach chcem vratit cas
12. jún 2015

aj čokoladky take boli