icon
56 / 621
avatar

aj čokoladky take boli

12. máj 2015
avatar

jéj, toto som mala strašne rada

12. máj 2015
avatar

jeeej, keď vonku pršalo, vytiahli sme so susedou deky na medziposchodie a s týmto sme sa prehrali celý deň 🙂

13. máj 2015
avatar

jeej aj vlastné návrhy sme robili 🙂

13. máj 2015
avatar

toto si pamatam este aj ja... a nebolo to tak davno 🙂 zboznovala som!

13. máj 2015
avatar

najkrajšia hračka akú som kedy mala

18. máj 2015
avatar

Vedela som sa s obliekavkou pohrat🙂 ach chcem vratit cas

12. jún 2015