icon
40 / 621
avatar

Taku mam davam ju do torty ked robim babatko

13. máj 2015
avatar

túto bábiku som zbožňovala 🙂 Škoda, že som ju niekde stratila ☹. Teraz sa už taká kúpiť nedá, len samé nezmysly....

26. dec 2015
avatar

och, hracka mojho detstva!

16. okt 2016