@helena56800 a my sme minuly rok vyhrabali a vymalovali nimi obyvacku, tak ako si davaju teraz tapety my sme si porobili valcami
13. máj 2015
Mame v pivnici 😊
13. máj 2015
...veru..nevyhadzovať..ja som chcela minule od maminy a už ich vyhodila,škodaaa
17. máj 2015

aj toto poznam, maliari nimi maľovali kadejaké vzory