Tie ckolady boli dobre humusne 🙂))
13. máj 2015
takzvane maslaky
14. máj 2015
@prasiatko30 Veď to nebola čokoláda. Je to tam napísané.😉
15. máj 2015
🙂 maslo s kakaom
16. máj 2015
papierove babiky..obliekanie, vystrihovanie....a čo nam chybalo...žiadne mobily,ziadne pc hry...ani barbiny
17. máj 2015
Si pamatam, este ked taky sivy obal a stali 2,70 🙂 Mal som ich velmi rad 🙂
18. máj 2015
Popravde chuťovo skoro ako niektoré dnešné.😛
22. máj 2015

2 v 1, čokoláda aj hračka . vystrihnut a obliecť