icon
10 / 621
avatar

2 v 1, čokoláda aj hračka . vystrihnut a obliecť

12. máj 2015
avatar

Tie ckolady boli dobre humusne 🙂))

13. máj 2015
avatar

takzvane maslaky

14. máj 2015
avatar

@prasiatko30 Veď to nebola čokoláda. Je to tam napísané.😉

15. máj 2015
avatar

🙂 maslo s kakaom

16. máj 2015
avatar

papierove babiky..obliekanie, vystrihovanie....a čo nam chybalo...žiadne mobily,ziadne pc hry...ani barbiny

17. máj 2015
avatar

Si pamatam, este ked taky sivy obal a stali 2,70 🙂 Mal som ich velmi rad 🙂

18. máj 2015
avatar

Popravde chuťovo skoro ako niektoré dnešné.😛

22. máj 2015