to este babky na dedine stae nosia 🙂
13. máj 2015
ked prišla zima a sneh tak sme ich brali babkám -parádne sa v nich šmýkalo 🙂
13. máj 2015
inde hovoria aj mamusky moja babka ich v zime nosila snech zametala
13. máj 2015
@cecilka88 presne tak a ani zima v nich nebola
14. máj 2015
Najlepsie tieto kapce 😂
17. okt 2016
Taketo som nosila, a vobec mi v nich nebola zima, paradne boli,aj ked decka sa mi v skole smiali
21. mar 2017

Cigaaaaaaanky 😄