icon
68 / 621
avatar

Cigaaaaaaanky 😄

12. máj 2015
avatar

to este babky na dedine stae nosia 🙂

13. máj 2015
avatar

ked prišla zima a sneh tak sme ich brali babkám -parádne sa v nich šmýkalo 🙂

13. máj 2015
avatar

inde hovoria aj mamusky moja babka ich v zime nosila snech zametala

13. máj 2015
avatar

@cecilka88 presne tak a ani zima v nich nebola

14. máj 2015
avatar

Najlepsie tieto kapce 😂

17. okt 2016
avatar

Taketo som nosila, a vobec mi v nich nebola zima, paradne boli,aj ked decka sa mi v skole smiali

21. mar 2017