tieto boli dobre, mame krabice u otca v garazi, ma tam sroby
14. máj 2015
@gabrielachochulka Môj ich tiež používa na šróby 😀
18. máj 2015
Joj letna bola super ake bola len za zasluhu 😉
18. máj 2015
tieto boli dobre, mame krabice u otca v garazi, ma tam sroby
@gabrielachochulka Môj ich tiež používa na šróby 😀
Joj letna bola super ake bola len za zasluhu 😉
Moje naj cukriky