aj my to este mame :D odlozene pre malu :D
12. máj 2015
aj u nas sa to strazi ako poklad
12. máj 2015
kočky, tak toto som doniesla od mami minuly tyzden, malá sa nevie od toho odtrhnut 🙂
13. máj 2015
aj my máme, ale veľmi rýchlo sa prehrieva.. aj vaše tak?
13. máj 2015
@marinairickova noooo, je citit ze tu kuri jak besne, ale zatim drzi 🙂
14. máj 2015
milovala som to🙂
17. máj 2015
To bolo kinooo🙂 tiez sme mali
18. máj 2015
to sme aj my mali..kino .o)
15. jún 2015
to mám ešte doma, len bez filmu😀
21. mar 2017

Toto mame este u.nasich...aaach, zlate casy..vydrzali sme pri tom so sestrou aj 4 hodiny