icon
28 / 621
avatar

Toto mame este u.nasich...aaach, zlate casy..vydrzali sme pri tom so sestrou aj 4 hodiny

12. máj 2015
avatar

aj my to este mame :D odlozene pre malu :D

12. máj 2015
avatar

aj u nas sa to strazi ako poklad

12. máj 2015
avatar

kočky, tak toto som doniesla od mami minuly tyzden, malá sa nevie od toho odtrhnut 🙂

13. máj 2015
avatar

aj my máme, ale veľmi rýchlo sa prehrieva.. aj vaše tak?

13. máj 2015
avatar

@marinairickova noooo, je citit ze tu kuri jak besne, ale zatim drzi 🙂

14. máj 2015
avatar

milovala som to🙂

17. máj 2015
avatar

To bolo kinooo🙂 tiez sme mali

18. máj 2015
avatar

to sme aj my mali..kino .o)

15. jún 2015
avatar

to mám ešte doma, len bez filmu😀

21. mar 2017