icon
29 / 621
avatar

Anooo, mala som. Aj kuchynku 🙂

12. máj 2015
avatar

Ja ho este mam a hrava sa s nim moja dcera.

13. máj 2015
avatar

joooj toto som mala

13. máj 2015
avatar

a ta lampa svietila

13. máj 2015
avatar

toto sme si vyrábali samy so sestrami zo zápalkových krabičiek

18. máj 2015
avatar

Ja som tiež mala niečo podobné

18. máj 2015
avatar

Jeej, mala som, no dala som svojim neterkam a teraz by sa to hodilo dcerke, zial, uz to neprezilo☹

18. máj 2015
avatar

toto som mala aj ja

17. mar 2017