Ja ho este mam a hrava sa s nim moja dcera.
13. máj 2015
joooj toto som mala
13. máj 2015
a ta lampa svietila
13. máj 2015
toto sme si vyrábali samy so sestrami zo zápalkových krabičiek
18. máj 2015
Ja som tiež mala niečo podobné
18. máj 2015
Jeej, mala som, no dala som svojim neterkam a teraz by sa to hodilo dcerke, zial, uz to neprezilo☹
18. máj 2015
toto som mala aj ja
17. mar 2017

Anooo, mala som. Aj kuchynku 🙂