icon
78 / 621
avatar

kadečo sa stavalo zo špajdli...

12. máj 2015
avatar

Ked pojdem mamine robil tiez moj ale uz nebohy brat 😕

13. máj 2015
avatar

Zabudla som pridat ze odfogim

13. máj 2015
avatar

Lod robil moj dedko......

13. máj 2015
avatar

Mne to prislo kuzelne,mam rada dodnes zmenseniny domcekov.☺

17. máj 2015
avatar

@jooj a najma ak sa dnu svieti..

17. máj 2015