toto bola dobrotka 🙂
13. máj 2015
@miskakyska
@cecilka88 skuste si zarobit kyslu smotanu s vanilkovym cukrom...je to podla mna robnaka chut 😀 teda az si henten obal dobre pamatam.....taky moj "milacik"
15. máj 2015
Doteraz spominam na tohoto milacika😍
Mnam
22. jan 2017
Milacik bol top.
20. mar 2017
pamätám, tento bol strašne dobrý🙂
21. mar 2017

si pamätám doteraz na chuť tejto maškrtky 🙂