icon
89 / 621
avatar

Sodovka na bombicky? Ci tak nwjak sa to volalo; nie?

13. máj 2015
avatar

Taka fajna domaca slahacka 🙂

13. máj 2015
avatar

Ja ked som kukala na nete kolko to dnes stoji,som skoro odpadla😀

14. máj 2015
avatar

To bola slahacka v cukrarni...hmmmm...🍥

16. okt 2016