Ale tuto stavebnicu som nemala rada.....z do dnes nezistenych pricin vo mne vyvolava uzkost, zly pocit....som divna? 😄
12. máj 2015
Seva bola super, asi moja najoblubenejsia hracka 🙂
13. máj 2015
Toto mama vytiahla pre môjo syna a 3 hodiny som o ňom nevedela. Ani na tablet si nespomenul 🙂
14. máj 2015
Tak toto bolo super ešte ju niekde mám doma tuším 😁
16. okt 2016

tak toto prežilo dobu 🙂