icon
45 / 621
avatar

tak toto prežilo dobu 🙂

12. máj 2015
avatar

Ale tuto stavebnicu som nemala rada.....z do dnes nezistenych pricin vo mne vyvolava uzkost, zly pocit....som divna? 😄

12. máj 2015
avatar

Seva bola super, asi moja najoblubenejsia hracka 🙂

13. máj 2015
avatar

Toto mama vytiahla pre môjo syna a 3 hodiny som o ňom nevedela. Ani na tablet si nespomenul 🙂

14. máj 2015
avatar

Tak toto bolo super ešte ju niekde mám doma tuším 😁

16. okt 2016