icon
42 / 621
avatar

to boli super formicky,kovove -sto rokov vydrzali

13. máj 2015
avatar

stare kvalitne

13. máj 2015
avatar

s tou kovovou lopatkou sme sa v školke tĺkli po hlavách

13. máj 2015
avatar

Skoda, ze sa uz nikde endaju zohnat kovove formicky

13. máj 2015
avatar

@janocka cez net sa daju zohnat a obcas v tych malych obchodoch kde je vsetko mozne aj nemozne

13. máj 2015
avatar

Super to boli formicky.

13. máj 2015
avatar

@titkovamiriam Pred 2r. ked som zhanala formicky na piesok, tak som googlila a nic som nenasla. Tak som kupila od Green toys, z recyklovaneho plastu

13. máj 2015
avatar

100x lepšie ako tie čínske plasťáky, čo sú všade.

14. máj 2015
avatar
18. máj 2015
avatar

Taketo sme mali u starkej kde som cele detstvo travila az ma smutna nostalgia chyta,

7. jún 2015
avatar

O túto lopatku sa teraz denne bijú moji drobci 🙂 🙂 🙂

23. jún 2015