stare kvalitne
13. máj 2015
s tou kovovou lopatkou sme sa v školke tĺkli po hlavách
13. máj 2015
Skoda, ze sa uz nikde endaju zohnat kovove formicky
13. máj 2015
@janocka cez net sa daju zohnat a obcas v tych malych obchodoch kde je vsetko mozne aj nemozne
13. máj 2015
Super to boli formicky.
13. máj 2015
@titkovamiriam Pred 2r. ked som zhanala formicky na piesok, tak som googlila a nic som nenasla. Tak som kupila od Green toys, z recyklovaneho plastu
13. máj 2015
100x lepšie ako tie čínske plasťáky, čo sú všade.
14. máj 2015
Taketo sme mali u starkej kde som cele detstvo travila az ma smutna nostalgia chyta,
7. jún 2015
O túto lopatku sa teraz denne bijú moji drobci 🙂 🙂 🙂
23. jún 2015

to boli super formicky,kovove -sto rokov vydrzali