icon
130 / 621
avatar

my sme si z tej nahradnej tuhy ,s tym modrym vrchnakom, robili pero...prepichli a prestrcili hrot...to mavali u nas vtedy len velky depesaci a rebeli :D

19. máj 2015
avatar

@mrsbrown Aj ja som mala 🙂

20. máj 2015