tieto prstienky boli v takých malých krabičkách, bolo to akože prekvapenie, buď tam bolo zvieratko z korálok, alebo prstienok, ja som mala vždy smolu, chcela som tak prsteň!!!, uvítala by som , keby ste niektorá našli takú krabičku od "mačkažáka", my sme tomu tak hovorili
18. máj 2015
mne raz babka doniesla plny sacok tychto prstienkov.som ich rozdavala v skolke
27. máj 2015
u nas je meli v hrackarstvi v papirovych saccich jako "stesticko"....mela jsem taky na kazdy prst🙂
31. júl 2015
my sme si ich kupovali na kolotočoch....volalo sa to Kočka(mačka) v mechu 🙂,stalo to 1 korunu
19. apr 2016

veru mala som ich dosť. 🙂 milovala som ich.