icon
175 / 621
avatar
17. máj 2015
avatar

Ano, mala som kuchynku. 😉

17. máj 2015
avatar

Jeeeeeej, aj ja som mala..parada

17. máj 2015
avatar

my sme toto nemali, ale sme si vyrábali takto- malé škatuľky od zápaliek sme so sestrami polepili látkou, papierom a porobili sme nábytok, zariadili sme si celý byt zo škatule od otcových topánok, a bolo to krásne

18. máj 2015
avatar

@gabrielachochulka Ja v detstve to isté.🙂

18. máj 2015
avatar

moja oblúbená hračka 🙂

7. jún 2015
avatar

Jej a este stale ju mam u nasich 😉 a stolik je roztahovaci

12. jún 2015