Ano, mala som kuchynku. 😉
17. máj 2015
Jeeeeeej, aj ja som mala..parada
17. máj 2015
my sme toto nemali, ale sme si vyrábali takto- malé škatuľky od zápaliek sme so sestrami polepili látkou, papierom a porobili sme nábytok, zariadili sme si celý byt zo škatule od otcových topánok, a bolo to krásne
18. máj 2015
@gabrielachochulka Ja v detstve to isté.🙂
18. máj 2015
moja oblúbená hračka 🙂
7. jún 2015
Jej a este stale ju mam u nasich 😉 a stolik je roztahovaci
12. jún 2015

Máááme.