zlta bola moja prva...
19. máj 2015
...a hned jak som nejaku dostala,tak som jej odhryzla tie dva spojene prsty...
19. máj 2015
to bol podpultový tovar. ked mali dostat mončičákov, tak si to mama vždy dala odložiť :D modrého sme mali prvého.. potom aj ružového, bieloh a žltého... chjo, detstvo
24. máj 2015
mame....moja dcerka sa s nimi teraz hrava 🙂
19. apr 2016

asi 20som ich mala