icon
195 / 621
avatar

asi 20som ich mala

19. máj 2015
avatar

zlta bola moja prva...

19. máj 2015
avatar

...a hned jak som nejaku dostala,tak som jej odhryzla tie dva spojene prsty...

19. máj 2015
avatar

to bol podpultový tovar. ked mali dostat mončičákov, tak si to mama vždy dala odložiť :D modrého sme mali prvého.. potom aj ružového, bieloh a žltého... chjo, detstvo

24. máj 2015
avatar

mame....moja dcerka sa s nimi teraz hrava 🙂

19. apr 2016