beusssska
autorOk. Mama lienku. V albume haraburdicky 🙂 alebo hello kitty 😉
29. sep 2015
Tak si prosim hello kitty
29. sep 2015
Potom my to odfote ak to vyzera uz som zvedava na to strasne sa tesim 🙂
29. sep 2015
beusssska
autor@nemenovana1999 teraz pečiem tak večer skusim urobit
29. sep 2015
Dobre 🙂
29. sep 2015

Tento kvietok som myslela len cerveno ruzovy a z menom Alexandra a poprosila by som tam nieco ine namiesto tej perlicky daco bud cervene alebo ruzove dakujem pekne a vopred sa tesim 🙂