ahojky,aj ja si prosim recept.dik
ako sa pripravuju prosim?
tak idem nato dúfam že budeš z toho niečo rozumieť

@kurce22 kvások si robím tak že dám do hrnčeka trošku vlažného mlieka ,trošku cukru (to čo máme v recepte tak polovicu ) kvasnice a zamiešaš kým sa kvasnice rozpušťaju ,necháš kým sa vytvoria malé bublinky
potom zo všetkých surovin a z kvásku vymiesiš cesto ktoré necháš kysnuť v teple kým nebude ešte rás tak veľké
potom si z toho trháš cesto a formuješ tie langoše .olej si daš zohriať a langoše dáš piecť až ked bude olej horúci .ruky si stále namáčaj do oleja aby sa ti cesto nelepilo na ruky
som hladnaaaaaa, jeeeemine je vela hodin nemoooozem... precoooooo 😀
Super hneď by som si dala určite vyskúšam
no konecne langose ktore vyzeraju normalne dufam ze sa mi podla tvojho receptu podaria 🙂
Prosím ťa ako dlho vydržia v chladničke
@lenkabodnarikova aj dva dní
Viac neviem nemám odskušane



Dobrý den,mohu poprosit recept?