sekaná +pečené zemiaky
bibi_adka
autor@gabikalejka nie je to polotovar a kúpila som to v jednote
17. okt 2016
Mňam 🙂urobyli ste mi chuť ;)
17. okt 2016
bibi_adka
autor@karinka1995 😀😍
17. okt 2016
@gabikalejka nie je to polotovar a kúpila som to v jednote
Mňam 🙂urobyli ste mi chuť ;)
@karinka1995 😀😍
tá sekaná je domáca ? 🙂 mozem poprosiť recept 🙂