40 ks lokši -DDD
dobre dakujem skusim 🙂
7. sep 2016
Z polohrubej múky nie sú tvrdé? Ja robím z hladkej a pečiem na sucho na panviciach , vy mastite panvice masťou?
22. sep 2016
bibi_adka
autor@margaretka ja ich robievam iba tak a každým chutia
A panvicu madtim mastou a potom aj loksu kým ju neprevratim
22. sep 2016
bibi_adka
autor*mastim
22. sep 2016
Vyskysam,lebo známa robila z polohrubej ale nemastila panvicu a boli fakt tvrdé.
22. sep 2016
bibi_adka
autor@margaretka no to záleží aj koľko múky dala keď je veľa múky nie je dobré
A ešte záleží aj od zemiakov
22. sep 2016
bibi_adka
autor@margaretka ja vždy dávam menej múky a potom prisypem koľko potrebujem
22. sep 2016
prosim ta plnis ich niecim ?
30. jan 2017

mozem poprosit recept? vyzeraju super 🙂