drapáky
bibi_adka
autor@antoniatonka to je zemiakové cesto
1 kg polohrubej múky cca 450-500 g zemiakov varené v šupke ---zemiaky vážiť už očistené
soľ
spracovať spolu vyvaľkať cesto potrieť rozpustenou Herou stočiť do rolády a potom krájať na trojuholníky
23. apr 2016
23. apr 2016
bibi_adka
autor@antoniatonka nech sa vydaria
23. apr 2016
mohlo by sa to aj niečím naplniť? 🙂
6. sep 2016
bibi_adka
autor@dadilienka to vôbec neviem
Ja ich poznám iba tak
Ja ich robím ku polievke na kyslo
Myslim si že keby sa tam dala plnka tak to cesto by nebolo také dobré
6. sep 2016
@bibi_adka dakujem
6. sep 2016
Super recept určite vyskúšam

6. okt 2016
No zaujimave vyzeraju dobre pecie sa to v trube alebo vysmaza?dakujem
21. okt 2016
Kolko minut asi musim vyskusat vyzera to dobre 😉
21. okt 2016
plech sa niecim potiera ked ich ukladas na plech
12. nov 2016
diky
12. nov 2016


aj tento recept dakujem🙂